LESROOSTER LEEUWARDEN

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
10.30
Volwassen Dans
40+
10.30
11.15
Mirjam
10.45
11.00
15.00
Kleuterdans
4-5 jaar
15.00
15.45
Froukje
15.15
15.30
Urban
6-8 jaar
15.30
16.15
Jarno
15.45
Modern
6-8 jaar
15.45
16.30
Froukje
16.00
16.15
Urban
9-12 jaar
16.15
17.15
Jarno
Influence
Wedstrijdteam 9-12 jaar
16.15
17.15
Wendy
16.30
Modern
9-11 jaar
16.30
17.30
Froukje
16.45
17.00
Modern
12-14 jaar
17.00
18.00
Froukje
17.15
17.30
Modern
15-17 jaar
17.30
18.30
Mirjam
Urban
13-17 jaar
17.30
18.30
Jarno
17.45
18.00
Xpression
Wedstrijdteam 13-15 jaar
18.00
19.00
Wendy
Feminine
16+
18.00
19.00
Froukje
18.15
18.30
Modern
18+
18.30
19.30
Mirjam
Urban
18+
18.30
19.30
Jarno
18.45
19.00
Urban
18+
19.00
20.00
Douwe
Modern
18+
19.00
20.00
Froukje
19.15
Strong Vibes
Wedstrijdteam 16+
19.15
20.15
Wendy
19.30
Modern
Gevorderd
19.30
21.00
Mirjam
Klassiek Ballet
Beginners 16+
19.30
20.30
Corline
19.45
20.00
Danstheater
35+
20.00
21.00
Jenny
20.15
Devotion
Wedstrijdteam 19+
20.15
21.15
Wendy
20.30
20.45
21.00

Maandag

  • Volwassen Dans 40+
    10.30 - 11.15
  • Kleuterdans 4-5 jaar
    15.00 - 15.45
  • Modern 6-8 jaar
    15.45 - 16.30
  • Modern 9-11 jaar
    16.30 - 17.30
  • Modern 15-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Modern 18+
    18.30 - 19.30
  • Modern Gevorderd
    19.30 - 21.00

Dinsdag

  • Urban 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Urban 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
  • Urban 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Urban 18+
    18.30 - 19.30
  • Klassiek Ballet Beginners 16+
    19.30 - 20.30

Woensdag

  • Influence Wedstrijdteam 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
  • Xpression Wedstrijdteam 13-15 jaar
    18.00 - 19.00
  • Strong Vibes Wedstrijdteam 16+
    19.15 - 20.15
  • Devotion Wedstrijdteam 19+
    20.15 - 21.15

Donderdag

  • Urban 18+
    19.00 - 20.00
  • Danstheater 35+
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Modern 12-14 jaar
    17.00 - 18.00
  • Feminine 16+
    18.00 - 19.00
  • Modern 18+
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
Danstheater
35+
20.00
21.00
Jenny
20.15
20.30
20.45

Donderdag

  • Danstheater 35+
    20.00 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.15
Devotion
Wedstrijdteam 19+
20.15
21.15
Wendy
20.30
20.45
21.00

Woensdag

  • Devotion Wedstrijdteam 19+
    20.15 - 21.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Feminine
16+
18.00
19.00
Froukje
18.15
18.30
18.45

Vrijdag

  • Feminine 16+
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.15
Influence
Wedstrijdteam 9-12 jaar
16.15
17.15
Wendy
16.30
16.45
17.00

Woensdag

  • Influence Wedstrijdteam 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.30
Klassiek Ballet
Beginners 16+
19.30
20.30
Corline
19.45
20.00
20.15

Dinsdag

  • Klassiek Ballet Beginners 16+
    19.30 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.00
Kleuterdans
4-5 jaar
15.00
15.45
Froukje
15.15
15.30

Maandag

  • Kleuterdans 4-5 jaar
    15.00 - 15.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.45
Modern
6-8 jaar
15.45
16.30
Froukje
16.00
16.15
16.30
Modern
9-11 jaar
16.30
17.30
Froukje
16.45
17.00
Modern
12-14 jaar
17.00
18.00
Froukje
17.15
17.30
Modern
15-17 jaar
17.30
18.30
Mirjam
17.45
18.00
18.15
18.30
Modern
18+
18.30
19.30
Mirjam
18.45
19.00
Modern
18+
19.00
20.00
Froukje
19.15
19.30
Modern
Gevorderd
19.30
21.00
Mirjam
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45

Maandag

  • Modern 6-8 jaar
    15.45 - 16.30
  • Modern 9-11 jaar
    16.30 - 17.30
  • Modern 15-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Modern 18+
    18.30 - 19.30
  • Modern Gevorderd
    19.30 - 21.00

Vrijdag

  • Modern 12-14 jaar
    17.00 - 18.00
  • Modern 18+
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.15
Strong Vibes
Wedstrijdteam 16+
19.15
20.15
Wendy
19.30
19.45
20.00

Woensdag

  • Strong Vibes Wedstrijdteam 16+
    19.15 - 20.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.30
Urban
6-8 jaar
15.30
16.15
Jarno
15.45
16.00
16.15
Urban
9-12 jaar
16.15
17.15
Jarno
16.30
16.45
17.00
17.30
Urban
13-17 jaar
17.30
18.30
Jarno
17.45
18.00
18.15
18.30
Urban
18+
18.30
19.30
Jarno
18.45
19.00
Urban
18+
19.00
20.00
Douwe
19.15
19.30
19.45

Dinsdag

  • Urban 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Urban 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
  • Urban 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Urban 18+
    18.30 - 19.30

Donderdag

  • Urban 18+
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
10.30
Volwassen Dans
40+
10.30
11.15
Mirjam
10.45
11.00

Maandag

  • Volwassen Dans 40+
    10.30 - 11.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Xpression
Wedstrijdteam 13-15 jaar
18.00
19.00
Wendy
18.15
18.30
18.45

Woensdag

  • Xpression Wedstrijdteam 13-15 jaar
    18.00 - 19.00
Geenevents beschikbaar!
LATEN WE DANSEN!
INSCHRIJVEN
VOOR EEN PROEFLES