LESROOSTER LEEUWARDEN

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
10.30
Volwassen Dans
10.30
11.15
Mirjam
10.45
11.00
14.00
Peuterdans
2-3 jaar
14.00
14.45
Yasmijn
14.15
14.30
14.45
Kleuterdans
4-5 jaar
14.45
15.30
Yasmijn
15.00
15.15
15.30
Modern
6-8 jaar
15.30
16.15
Yasmijn
Urban
6-8 jaar
15.30
16.15
Jarno
B-Ready
Wedstrijdteam
15.30
16.15
Wendy
15.45
16.00
16.15
Urban
9-12 jaar
16.15
17.15
Jarno
Influence
Wedstrijdteam
16.15
17.15
Wendy
Focus
Wedstrijdteam
16.15
17.15
Wendy
16.30
Modern
9-12 jaar
16.30
17.30
Mirjam
16.45
17.00
17.15
Fresh I'm
Wedstrijdteam
17.15
18.15
Wendy
17.30
Modern
13-17 jaar
17.30
18.30
Mirjam
Urban
13-17 jaar
17.30
18.30
Jarno
Break Through
Wedstrijdteam
17.30
18.30
Ayesha
17.45
18.00
18.15
Dynamic Compact
Wedstrijdteam
18.15
19.15
Wendy
18.30
Modern
18+
18.30
19.30
Mirjam
Urban
18+
18.30
19.30
Jarno
Modern
Productiegroep
18.30
21.00
Mirjam
18.45
19.00
19.15
Strong Vibes
Wedstrijdteam
19.15
20.15
Wendy
19.30
Modern
Gevorderd
19.30
21.00
Mirjam
19.45
20.00
20.15
Devotion
Wedstrijdteam
20.15
21.15
Wendy
20.30
20.45
21.00
Urban Feminine
18+
21.00
22.00
Ayesha
21.15
21.30
21.45

Maandag

  • Volwassen Dans
    10.30 - 11.15
  • Peuterdans 2-3 jaar
    14.00 - 14.45
  • Kleuterdans 4-5 jaar
    14.45 - 15.30
  • Modern 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Modern 9-12 jaar
    16.30 - 17.30
  • Modern 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Modern 18+
    18.30 - 19.30
  • Modern Gevorderd
    19.30 - 21.00

Dinsdag

  • Urban 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Urban 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
  • Urban 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Urban 18+
    18.30 - 19.30

Woensdag

  • Influence Wedstrijdteam
    16.15 - 17.15
  • Fresh I'm Wedstrijdteam
    17.15 - 18.15
  • Dynamic Compact Wedstrijdteam
    18.15 - 19.15
  • Strong Vibes Wedstrijdteam
    19.15 - 20.15
  • Devotion Wedstrijdteam
    20.15 - 21.15

Donderdag

  • B-Ready Wedstrijdteam
    15.30 - 16.15
  • Focus Wedstrijdteam
    16.15 - 17.15
  • Break Through Wedstrijdteam
    17.30 - 18.30
  • Modern Productiegroep
    18.30 - 21.00
  • Urban Feminine 18+
    21.00 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.30
B-Ready
Wedstrijdteam
15.30
16.15
Wendy
15.45
16.00

Donderdag

  • B-Ready Wedstrijdteam
    15.30 - 16.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.30
Break Through
Wedstrijdteam
17.30
18.30
Ayesha
17.45
18.00
18.15

Donderdag

  • Break Through Wedstrijdteam
    17.30 - 18.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.15
Devotion
Wedstrijdteam
20.15
21.15
Wendy
20.30
20.45
21.00

Woensdag

  • Devotion Wedstrijdteam
    20.15 - 21.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.15
Dynamic Compact
Wedstrijdteam
18.15
19.15
Wendy
18.30
18.45
19.00

Woensdag

  • Dynamic Compact Wedstrijdteam
    18.15 - 19.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.15
Focus
Wedstrijdteam
16.15
17.15
Wendy
16.30
16.45
17.00

Donderdag

  • Focus Wedstrijdteam
    16.15 - 17.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.15
Fresh I'm
Wedstrijdteam
17.15
18.15
Wendy
17.30
17.45
18.00

Woensdag

  • Fresh I'm Wedstrijdteam
    17.15 - 18.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
16.15
Influence
Wedstrijdteam
16.15
17.15
Wendy
16.30
16.45
17.00

Woensdag

  • Influence Wedstrijdteam
    16.15 - 17.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.45
Kleuterdans
4-5 jaar
14.45
15.30
Yasmijn
15.00
15.15

Maandag

  • Kleuterdans 4-5 jaar
    14.45 - 15.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.30
Modern
6-8 jaar
15.30
16.15
Yasmijn
15.45
16.00
16.30
Modern
9-12 jaar
16.30
17.30
Mirjam
16.45
17.00
17.15
17.30
Modern
13-17 jaar
17.30
18.30
Mirjam
17.45
18.00
18.15
18.30
Modern
18+
18.30
19.30
Mirjam
Modern
Productiegroep
18.30
21.00
Mirjam
18.45
19.00
19.15
19.30
Modern
Gevorderd
19.30
21.00
Mirjam
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45

Maandag

  • Modern 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Modern 9-12 jaar
    16.30 - 17.30
  • Modern 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Modern 18+
    18.30 - 19.30
  • Modern Gevorderd
    19.30 - 21.00

Donderdag

  • Modern Productiegroep
    18.30 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
Peuterdans
2-3 jaar
14.00
14.45
Yasmijn
14.15
14.30

Maandag

  • Peuterdans 2-3 jaar
    14.00 - 14.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.15
Strong Vibes
Wedstrijdteam
19.15
20.15
Wendy
19.30
19.45
20.00

Woensdag

  • Strong Vibes Wedstrijdteam
    19.15 - 20.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
15.30
Urban
6-8 jaar
15.30
16.15
Jarno
15.45
16.00
16.15
Urban
9-12 jaar
16.15
17.15
Jarno
16.30
16.45
17.00
17.30
Urban
13-17 jaar
17.30
18.30
Jarno
17.45
18.00
18.15
18.30
Urban
18+
18.30
19.30
Jarno
18.45
19.00
19.15

Dinsdag

  • Urban 6-8 jaar
    15.30 - 16.15
  • Urban 9-12 jaar
    16.15 - 17.15
  • Urban 13-17 jaar
    17.30 - 18.30
  • Urban 18+
    18.30 - 19.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
21.00
Urban Feminine
18+
21.00
22.00
Ayesha
21.15
21.30
21.45

Donderdag

  • Urban Feminine 18+
    21.00 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
10.30
Volwassen Dans
10.30
11.15
Mirjam
10.45
11.00

Maandag

  • Volwassen Dans
    10.30 - 11.15
Geenevents beschikbaar!
LATEN WE DANSEN!
INSCHRIJVEN
VOOR EEN PROEFLES